.

Artykuły

W dniu 1 kwietnia 2019 r. w Radiu Złote Przeboje gościła nasza pani dyrektor prof. Małgorzata Caban. W programie "Tydzień w Łodzi" opowie o profilach, które oferujemy uczniom ósmych klas szkół podstawowych i absolwentom trzecich klas gimnazjalnych, ale nie tylko. Pani dyrektor będzie mówiła również o innych ciekawych rzeczach, które dzieją się w szkole, o tym co robią nasi uczniowie poza nauką i o realizowanych w  projektach unijnych. Program będzie wyemitowany w weekend  kilkakrotnie. Fragment dotyczący naszej szkoły będzie w sobotę 6 kwietnia o 6.05 oraz w niedzielę 7 kwietnia o 06.05, 08.05, 18.05 i 20.05. Jest to audycja Katarzyny Giedrojć, która prowadzi warsztaty dziennikarskie w naszej szkole. Warto dodać, że w radiowym studiu były również uczennice kl. I C: Julia Roszak, Maria Witosławska i Zuzanna Waga. Dziewczyny przygotowały program promocyjny na Dni Otwarte, a przy okazji podejrzały jak wygląda praca w radiu.