.

Wizyta studyjna

W dniach 30 listopada - 04 grudnia 2015 r. gościliśmy w naszej szkole nauczycieli z Francji, Hiszpanii, Rumunii i Turcji, naszych partnerów w projekcie Action! Programu Erasmus+. Spotkanie w Łodzi poświęcone było przede wszystkim  planowaniu pracy i kolejnych międzynarodowych spotkań. Udało nam się przygotować działania  projektowe w taki sposób aby później realizować je wspólnie z uczniami. Nie zabrakło też czasu na zaprezentowanie szkoły i talentów  naszych uczniów. Pokazaliśmy także ciekawe miejsca Łodzi m.in. Muzeum Kinematografii, Muzeum Włókiennictwa, Manufakturę i ulicę  Piotrkowską  wraz z reprezentacyjnymi  budynkami i rzeźbami znajdującymi się w tej części miasta oraz "Aleję sław”. Goście mieli możliwość  spróbowania typowej polskiej kuchni i dań regionalnych. Wizyta w naszym mieście i szkole była czasem pracy oraz sposobnością do bliższego poznania się. Fotorelacja.