.

Piłka nożna dziewcząt

W dniu 30 października 2018 r. odbyły się finały zawodów z cyklu Promacja Kultury Fizycznej w piłce nożnej dziewcząt organizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Szkolna drużyna w składzie: Weronika Kurabiewska, Julia Marciniak kl. I Bf, Zuzanna Waga, Anna Bartos kl. I C, Weronika Jędruszek kl. II B,  Jagoda Zakrzewska, Kamila Czaplińska, Dagmara Lisiecka, Klaudia Ziółkowska, Karolina Jędrzejczyk kl. III B, Ola Trojanowska, Natalia Siwek kl. III Bf, zajęły III miejsce w Łodzi. Dziewczyny wygrały cztery spotkania, jedno zremisowały i jedno przegrały. Gratulujemy. Fotorelacja.

Mistrzostwa Łodzi w kręgle

W dniu 6 listopada 2017 r. szkolna drużyna chłopców i dziewcząt brała udział w zawodach na kręgielni Król Kul  organizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy z cyklu upowszechnianie kultury fizycznej. Drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Jędrzejczyk, Kasia Garczyńska, Klaudia Ziółkowska kl. II B zajęła II miejsce w Łodzi, natomiast drużyna chłopców w składzie: Mateusz Mitlejner, Paweł Jacak, Waldo Bastida kl. II B zajęła VII miejsce w Łodzi. Gratulujemy.

Crossfit

W dniu 20 października 2017 r. w "Kuźnia - centrum atletyki" przy ulicy Gdańskiej 126/128 odbyły się zawody w crossficie organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Dziewczyny w składzie : Weronika Jędruszek i Zuzanna Waga kl. I B, Agata Kieliszkowska kl. III B, Jagoda Zakrzewska i Kamila Czaplińska kl. II B zajęły II miejsce w Łodzi, natomiast chłopcy w składzie: Filip Napieraj, Sergey Litwinov kl. I Bf, Dawid Witkowski i Paweł Jacak kl. II B, Michał Kusay kl. III B zajęli V miejsce w Łodzi. Gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Piłka nożna chłopców

W dniu 4 października 2017 r. odbyły się eliminacje Mistrzostw Łodzi w piłce nożnej chłopców organizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Szkolna drużyna w składzie: Dawid Michałowski kl. II Bf, Bartek Strumiński, Bartek Bień kl. II C, Paweł Jacak, Jacek Łapinkiewicz, Dawid Witkowski, Waldo Bastida  kl. II B, Konrad Markiewicz kl. I B, Mikołaj Albiński kl. I C, Rafał Jura kl. III B niestety przegrała 3 mecze i odpadła z dalszej rywalizacji. Należy podkreślić, że była walka i zaangażowanie, o czym świadczy złamana ręka jednego z naszych zawodników. Fotorelacja.

Kwadrant

W dniu 5 czerwca 2017 r. obyły się Mistrzostwa Łodzi w kwadrancie na boisku "Metalowca". W rozgrywkach nasza drużyna zajęła I miejsce, pokonując XX LO 12:6, Zespół Szkół Gastronomicznych 10:6 i IX LO 13:3. W zespole grali: Kamila Czaplińska, Jagoda Zakrzewska, Izabela Kępczyńska, Karolina Jędrzejczyk, Dawid Witkowski, Jacek Łapinkiewicz, Paweł Jacak kl. I B, Kacper Kubicki, Aleksander Augustyniak kl. I Bf Gratulujemy.

Zawody lekkoateltyczne

W dniu 17 listopada 2016 r. w hali RKS Łódź zostały rozegrane zawody lekkoatletyczne w bloku upowszechniania kultury fizycznej organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Na starcie stanęli uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 200 m i skok w dal. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali: Wiktoria Góralska kl. I C, Kamila Czaplińska kl. I B, Weronika Matanyj i Aleksandra Trojanowska kl. I Bf, Paweł Jacak kl. I B, Patryk Szczepanek KL. II Bf, Kacper Kubicki kl. I Bf, Jacek Łapinkiewicz kl. I B. Pomimo ogromnej woli walki i determinacji niestety nie uda się stanąć na podium. Fotorelacja.

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 13 października 2016 r. w parku im ks. J. Poniatowskiego zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Na starcie stanęło ponad 1300 uczniów z łódzkich szkół. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasze dziewczęta zajęły VII miejsce w Łodzi, natomiast chłopcy zajęli XX miejsce. Gratulacje. Fotorelacja.

Najlepsi sportowcy

W dniu 29 kwietnia 2016 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas III. Oczywiście i tym razem nauczyciele wychowania fizycznego w tajnym głosowaniu wybrali  najlepszych sportowców, którzy przez 3 lata reprezentowali szkołę w zawodach sportowych. W tym roku najlepszym sportowcem została uczennica kl. III Bf Aleksandra Drozd i w nagrodę otrzymała plecak sportowy. Kolejne miejsca zajęli : Mateusz Wasilewski, Tomasz Noga, Natalia Radek kl. III B, Adrian Jeżewski, Magda Kubiak kl.III C, Natalia Dobrowolska, Ola Psionka kl. III B, Bartek Majchrzak, Ola Wartałowicz kl. III C, Magda Szydłowska kl. III Bf. Gratulujemy i życzymy Wam, aby sport zawsze odgrywał ważną rolę w waszym życiu Smile.

Unihokej 2016

W dniu 11 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się turniej unihokeja w ramach zawodów promujących kulturę fizyczną dzielnicy Łódź-Górna. Nasza drużyna mieszana w składzie: Karolina Kania, Gabi Furmankiewicz kl. II B, Lucyna Carzyńska, Natalia Trybuła kl. I B , Adrian Jeżewski, Bartek Majchrzak,  Patryk Wiśniewski, Jakub Kubicki kl. III C zajęła V miejsce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Szachy

W dniu 1 lutego 2016 r. w Ośrodku Kultury "Górna" odbyły się turniej szachowy z cyklu zawodów promujących kulturę fizyczną dzielnicy Łódź-Górna. Tęgie umysły naszej szkoły: Filip Kapusta z kl. II B, Natalia Dobrowolska z kl. III B i Robert Grześkowiak kl. II C zajęli IV miejsce. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Turniej Mikołajkowy

W dniu 16 grudnia 2015 r. rozegrany został Mikołajkowy Turniej par mieszanych w siatkówkę. W rozgrywkach wystartowało 5 par, a zwycięzcami okazali się: Ola Drozd kl. III Bf i Tomasz Noga kl. III B, II miejsce zajęli Magda Kubiak i Bartek Majchrzak kl. III C, a III miejsce Klaudia Teodorczyk kl. I C i Julek Dudziński kl. III C. Nagrody w postaci gadżetów firmowych Wink i pysznych czekolad ufundowała Rada Rodziców. Gratulujemy najlepszym parom.

Koszykówka dziewcząt

W dniu 11 grudnia 2015 r. odbyły się zawody w koszykówce dziewcząt z cyklu zawodów promujących kulturę fizyczną dla dzielnicy Łódź-Górna. Nasza piękne dziewczyny zajęły III miejsce pokonując ZSP nr 3 32:18 i ZSEiU 29:24, a z IX LO 23:40 i XX LO 14:30. Drużyna grała w składzie: Ola Drozd kl. III Bf, Gabi Furmankiewicz, Olga Zielińska kl. II B, Kamila Olejniczak, Kasia Korzeniowska, Natalia Pankiewicz kl. II Bf, Natalia Trybuła kl. I B, Patrycja Milczarek, Marlena Waszczuk kl. I C.Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.