.

Mistrzynie Łodzi

W dniu 5 października 2015 r. odbyły się finały zawodów z cyklu Upowszechnianie Kultury Fizycznej w piłce nożnej dziewcząt organizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Szkolna drużyna w składzie: Natalia Radek, Natalia Dobrowolska, Ola Psionka kl. III B, Gabi Furmankiewicz, Karolina Kania, Natalia Golańska kl. II B, Kamila Olejniczak, Kasia Korzeniewska, Julita Łubińska kl. II Bf, Lucyna Carzyńska, Anna Mazur, Karolina Karwat, Patrycja Celeban kl. I B zajęły I miejsce w Łodzi. W rozgrywkach grupowych pokonały IX LO 2:1, ZSP 3 4:1, w półfinałach XXXIII LO 2:0, XXVI LO 2:0, natomiast w finale po dogrywce LO Służb Mundurowych 3:2. Najlepszą zawodniczką turnieju została Lucyna Carzyńska z kl. I B. Gratulujemy. Fotorelacja.